Merve& Doğukan

Biz genelde çiftlerimizle aylar öncesinden tanışır; tarzlarını gözlemleriz ve bizden beklentilerini dinleriz. Nerede çekim yapabiliriz, çekimde nasıl detaylar olmalı gibi fikir alışverişlerinde bulunuruz. Bu toplantılarda hem tanışma fırsatı buluruz hem de her detayı tek tek dinler ve not alırız.

Merve ve Doğukan çifti Nişan fotoğraf çekimi için bizi tercih etti; ancak Kasım ayında hava şartlarından dolayı çekimlerimizi kapalı bir mekanda yapmamız gerekiyordu. Biz de Adile Sultan Kasrı’nı önerdik ve çekimlerimiz için planlamamızı yaptık.

Kapalı mekanda çekim yaptıracaksanız ortamın ışık, renk, alan sorunları ve kalabalığın getirdiği diğer zorlukları düşününce bu tip çekimlerde mutlaka ama mutlaka profesyonel bir nişan & düğün fotoğrafçısını tercih etmelisiniz. Biz çekimlerimizi bu zor şartlarda Adile Sultan Kasrı’nda gerçekleştirdik. Ancak şartlar ne kadar zor olsa da çekimlerimiz bir o kadar eğlenceli ve keyifli geçti.

Albüm çekimlerimizin ardından sevgili Merve & Doğukan’ın nişan töreni fotoğrafları için Kalamış’a hareket ettik. Nişan töreninde de davetliler ve ailenin güzel yaklaşımları ile bir birinden güzel fotoğraflar yakalama şansımız oldu.

Çiftimizin nişan fotoğraflarıyla sizi baş başa bırakıyoruz.