Hakkımızda

Aklınıza uzun yıllar hafızalardan silemeyeceğiniz, yeşillikler içinde herkesin dans edip eğlendiği bir masal sahnesi getirin… İstanbul’da yeşilin kalbi Belgrad ormanlarının içinde muhteşem doğasıyla fark yaratan Eva Garden Bahçeköy, deneyimli organizasyon ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla kır düğünü hayali kuranların bayılacakları bir mekan.

Bir çiftin hayatlarındaki en özel günlerden biri olan düğünlerini, davetlilerinin de unutamayacakları anılara dönüştürmek profesyonellik gerektirir. Eva Garden Bahçeköy, bu konuda mütevazi olamayacak kadar üstün bir kalite sunarak kendini benzerlerinden ayırıyor.

Meyve bahçeleriyle kaplı geniş bahçesinde son teknolojiyle donatılmış teknik imkanları, geniş sahne ve pist alanı ve iddialı menüsüyle Eva Garden son yılların vazgeçilmez etkinlik mekanları arasında bulunuyor.

Eva Garden Bahçeköy Kaç Kişilik? Açık veya Kapalı Alanlarda Kapasite Seçenekleri Nelerdir?

Versay Bahçe ve Majorella Bahçe olarak iki ana alanda hizmet veren Eva Garden, bir fabrika binasına, bir villaya, iki adet de toplantı salonuna sahip. Her birinde farklı atmosferler yaratılan tüm bu alanlar yüksek teknolojili ses ve ışık sistemleri ile sahne tasarımlarına sahip.

Majorella Bahçe, havuz başında 1000 kişiye kadar hizmet verebilecek büyüklüğe sahip yeşillikler içinde kurulmuş bir masal dünyasını andırırken, gala yemek düzeninde 400 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyor. Bu müthiş atmosferde, kır düğününden tutun da özel davet ve etkinliklere, mezuniyet eğlencelerinden kurumsal etkinliklere kadar pek çok etkinlik yapmak mümkün.

Daha büyük olan Versay Bahçe ise gala yemek düzeninde 800, kokteyl düzeninde ise 1600 kişiye aynı anda hizmet verebilme kapasitesine sahip bulunuyor. Çok büyük organizasyonlara ev sahipliği yapan bu alanda yine düğün ve davetler eşsiz bir anıya dönüşüyor

Eva Garden Bahçeköy’de Ne Tür Etkinlik ve Organizasyonlar Yapılabilir?

Çalışan kalitesinden, servis ve sunumdaki özene kadar her ayrıntının özenle düşünüldüğü Eva Garden, sektörde 15 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve uzmanlaşmış kadrosuyla en doğru konspetlere imza atmış büyük bir organizasyon ekibiyle çalışıyor. Sadece Türkiye’deki değil dünyada bu sektörde yaşanan gelişmeler yakından takip edilerek yeni tasarımlara imza atılırken, yenilikler en iyi şekilde harmanlanarak yeni düğünler için yeni fikirlere dönüşüyor.

Eva Garden’da açılış, doğum günleri, nişan-düğün davetleri, partiler, kına, baby shower, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünleri, mezuniyet törenleri gibi sayısız davet ve resepsiyon verebilir, her biri için oluşturacağınız farklı konseptlerle fark yaratabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden menü seçenekleriyle siz de aradığınız farkı Eva Garden’da bulabilirsiniz.

Düğün öncesi gelin ve damat için ayrı olarak tahsis edilen hazırlanma odaları da birbirinden şık ve kullanışlı. Çocuk alanlarından tutun da engelli girişine kadar pek çok ayrıntının düşünüldüğü mekanda, A’dan Z’ye her şey siz ve konuklarınızın rahat etmesi için düşünülmüş.

Eva Garden Bahçeköy’e Nasıl Gidilir? Eva Garden Bahçeköy Nerededir?

Bahçeköy’de Adnan Menderes Caddesi, Merkez Mahallesi Sarmaşık Sokak, 6 numarada bulunan Eva Garden’a özel aracınızla gelmek isterseniz, yaklaşık 200 araçlık özel otopark ve vale hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ulaşımın kolay olduğu Bahçeköy’e metro ile de ulaşabileceğiniz gibi pek çok toplu ulaşım aracını kullanabilirsiniz.

Kır düğününün vazgeçilmez adresi: Eva Garden

Düğünleri sıradan bir davetin çok üzerine çıkaran ve alışılmışın dışında yenilikler sunarak fark yaratan bir mekana dönüştüren Eva Garden ailesi masalınızı yaratmak için sizleri bekliyor.